BÖLGEMİZ:
GÖNEN'DEN,EMEKLİ ÖĞRETMENE MASKE

Koronavirüs nedeniyle 65 yaş üstü insanlara getirilen dışarı çıkmama yasağı nedeniyle sokağa çıkamayan 67 yaşında ki emekli öğretmen Hüseyin Akça telefonla milli eğitim emekli öğretmen hattını arayarak maske istedi.


Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen şube müdürü Turkay Otay ile birlikte emekli öğretmen Hüseyin Akça’yı evinin önünde ziyaret ederek bir paket maske ve kolonya verdi.

Gönen, İlimizde ikamet eden emekli öğretmenlerimize Müdürlüğümüz tarafından telefon irtibatı kurularak istek ve ihtiyaçları sorulmaktadır. Bu süreçte eğitime emeği geçen büyüklerimizin yalnız olmadıklarını bilmelerini isteriz. Sağlık ve sıhhatler diliyorum. Bir ihtiyaçları olduğu anda Müdürlüğümüzü arayabilirler demiştik hocamızda bizi arayarak maskeye ihtiyacı olduğunu söyledi. Bende maske ve bir kolonya ile kendisini ziyaret ettim.Hal hatırını sorduk.Her zaman emekli öğretmenlerimizin hizmetindeyiz.”dedi.
Emekli öğretmen Hüseyin Akça da ,”Maskem yoktu bulamadım.Müdürlüğü aradım bazen ekmek almak için fırına gitmek zorunda kalıyorum. O zaman kullanacağım dışarı çıkmıyorum.Müdürüme teşekkür ederim. Allah devletimize milletimize zeval vermesin inşallah bu belada kurtulacağız “dedi. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri”Biz yola çıktık”...
Biz yola çıktık, Bize katılın ! Sloganı ile yola çıkan Kılıçdaroglu gönüllüleri kurucusu aynı zamanda...

Haberi Oku