AĞRI DAĞI Haberleri Tümü

AHMET-İ HANİ FESTİVALİNE IĞDIRLI ŞAİRLERDE KATILDI

Ağrı ili Doğubayazıt ilçesinde yapılan Ahmet-i Hani festivaline Iğdırlı şairler,Ziya Zakir Acar,Serdar Ünsal,Naciye Parlar da katılarak şiir okudu.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla İLESAM iş birliği ile Doğubeyazıt İshak Paşa Saray’ında gerçekleştirilen Sanatın ve Kültürün Kardeşliği: Müze-Şiir- Müzik projesi kapsamında 3 Kültür Bakanlığı Sanatçısı, bir bakanlık gözlemcisi, İLESAM Üyesi şairler Mahmut Hasgül,Arzu Subakan Kabukçu, Iğdır’dan İselsamTemsilcisi Ziya Zakir Acar,Serdar Ünsal Naciye Parlar ve başka şairler katılarak şiir okudular.

İselsam başkanı Mehmet Nuri Parmaksız,” Bu projenin gerçekleşmesi değerli dost T.C. Kültür Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Seyit Ahmet Arslan’ın katkılarıyla oldu.Değerli dost Seyit Ahmet Arslan’a desteği ve dostluğu için bir defa daha teşekkür ederim.Projemiz daha sonra Çanakkale, Ordu, Hatay ve Gaziantep’te devam edecek...Bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim.”dedi.Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz