BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

ASKERLERİMİZDEN ACİL DOKTORUNA TEŞEKKÜR

İl Jandarma Askeri Birliğinde görevi esnasında rahatsızlanarak Iğdır Devlet Hastanesine gelen Âdem Karabiber Acil servisinde gördüğü ilgi ve alakadan memnun kalınca kendisini tedavi eden doktoruna teşekkür etmek için komutanlarını da yanına alarak hastaneye geldi.

 Acilden sorumlu Başhekim yardımcısı Dr. Abaset Bağcı’nın yanına gelen askerlerimiz acil doktorlarımızdan Dr. Selin Ural’a teşekkür etmek istediklerini açıkladılar.

Jandarma Uz. Çvş. Ali Erkan Kotan’’ Aileler çocuklarını askere gönderirken önce Allaha, sonrada bize emanet ederler. Bizlerde onlara kendi kardeşlerimiz, kendi evlatlarımız gibi sevgi ve şefkat gösterip, sahip çıkarız. Ama bazen öyle özel durumlar olur ki birileri bizden daha fazla şefkat ve sevgiyle yaklaşır. İşte bu durum onlara teşekkür etme ihtiyacı hissederiz. Askerimiz o gece rahatsızlandı. Ekip Arkadaşım Jan. Uz. Çvş. Osman Deli’yle Iğdır Devlet hastanesi Aciline getirdik. Gece doktor hanım bizimle sabaha kadar gözünü kırpmadan, şefkatle ilgilendi. Eğer o ilgi ve alaka olmasaydı bugün askerimizin bacağını kaybetmiş olacaktık. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim’ dedi.

Dr. Selin Ural ise ‘Ben sadece görevimi yaptım. Kendilerine düşüncelerinden dolayı teşekkür ederim ’dedi.

Iğdır Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Raşit İlhan ise’ Acilimizde günlük ortalama bin hastaya müdahale ediliyor. Nice hastalarımızın hayata tutunmaları burada sağlanıyor. Askerlerimize bu hareketlerinden dolayı hem kendi adıma hem kurumumuz adına teşekkür ederim. Allah onları her tür tehlikeden korusun. ’dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz