BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Ayaz: Iğdır’ın sorunları çözülüyor

Görev aldıktan sonra Iğdır adına önemli kararların alınması için adımlar atan AK Parti Iğdır İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, Iğdır’ın geleceğine dair oldukça iyimser konuştu.

 

Ayaz yaptığı açıklamada, Iğdır’ın bütün sorunlarını çözmek için çalışıyoruz.”dedi.

İSTANBUL’DA ÖNEMLİ TEMASLAR YAPILDI

İl Başkanı Ayaz, Iğdır’a yatırım veya Iğdır’la buluşulması adına Ankara ve  İstanbul’da bazı temaslarda bulundu. İstanbul’da Iğdırlılar ile bir arya gelen başkan Ayaz’a Iğdırlılar yakın ilgi göstererek Iğdır konusunda hemfikir olduklarını söylediler.

 

   Başkan Ayaz,”Herkes Iğdır’a sahip çıkmalıdır. Bu konuda göreve geldiğim günden beri gece gündüz çalışıyorum. Bazı sorunları çözdük. İstihdam sağlamak için özel şirketlerle görüştük Iğdır’da tekstil alanında yatırımlar yapıldı. Vatandaşımız buralarda çalışacak evine ekmek götürecektir. Hep beraber el ele vererek Iğdır’ımızın sorunlarını çözeceğiz. Bu konuda çalışmalarımız sürüyor. Hükümetimiz Iğdır’ın alt yapısında büyük sıkıntı olan su şebekesini yapmak için karar aldı. Yakında kazmayı vuracağız. Iğdırlı vatandaşlarımız ünlendi barajından gelen temiz suyu içecektir.”dedi.

  Ayaz,”İl yönetimini oluşturmak için çalışmalarımızı tamladık. Ankara da yapılacak olan il başkanları toplantısı sonrası yeni yönetimle daha bir azim ve hevesle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Partimize teveccüh gösteren bütün Iğdırlı vatandaşlarımıza teşekkür ederim.”şeklinde konuştu.

Serdar Ünsal- Iğdırlılar.com

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz