BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

AYDOĞDU; KARAKOYUNLU VE ARALIK İLÇESİNDE

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu incelemelerde bulunmak üzere Karakoyunlu ve Aralık ilçesine giderek okulları gezdi.

 Hasanhan 8 Eylül şehitleri  İmam Hatip Ortaokulu ,Karakoyunlu ilçesi Aktaş ve İslam Köy ilkokulunu ziyaret ederek  yerinde incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu, okul müdürlerinden bilgiler aldılar.

 Sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet edip fotoğraf çektiren,  M.Murat Aydoğdu ,Okullardaki öğrencilerin gözlerindeki pırıl pırıl bakışlarının, ülkemiz adına umutlarımıza umut kattığını ifade ederek, başarılı çalışmalarından dolayı öğrenci, öğretmen ve idarecileri tebrik etti.

Her üç okulda da  konuşan M.Murat Aydoğdu  Okul idarecileri olarak, öğretmenler olarak tarihi bir sorumluluğumuz var., öğrencilerimize vatanımızın, bayrağımızın kıymetini her fırsatta, her ortamda anlatmamız lazım.Çocuklarımızın bu toprağın en kıymetli madeni olduğunu, bize emanet edilen bu cevherlerin bir tanesinin dahi kaybedilmemesi gerektiğini, ahlaklı, dürüst ve vatanını seven bireyler olarak yetiştirme sorumluluğumuz olduğunu asla unutmamalıyız.“dedi.

M.Murat Aydoğdu  ,Özellikle bağımlılıkla mücadele konusunda okul müdürlerimizin dikkatli ve uyanık olması gerektiğini , öğrencilerimizin sigara , uyuşturucu  gibi bağımlılıklardan başka çocuklarımızın bilgisayar ve tablet bağımlısı olmaması içinde öğrencilerimizin sosyal ve kültürel faaliyetlerle içinde olması için okul müdürlerinden gayretli olmalarını istedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz