BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

AZERBAYCAN DİASPORA BAKANLIĞINDAN ÖZKAN AYDIN'A TEŞEKKÜR BELGESİ

Iğdır Azerbaycan Evi Derneği üyesi ayını zamanda gazeteci olan Özkan Aydın’a Azerbaycan Diaspora bakanlığınca teşekkür belgesi verildi.

Azerbaycan’da bulunan Özkan Aydın,İş adamı Yılmaz Okuklu ile birlikte Diaspora bakanlığını ziyaret ederek Azerbaycan’ın Karabağ zaferiyle ilgili tebriklerini ileterek Diaspora bakan yardımcısı Valeh Hacıyev ile bir süre görüştü.

Bakan Yardımcısı Valeh Hacıyev,’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek,”Bizler İki devlet tek milletiz. Azerbaycan işgal altında ki topraklarına kavuşmuştur. Türkiye’nin verdiği desteği unutmayacağız. Sizlerde Iğdır’da yıllardır destek veriyorsunuz sizi ve iş adamı Yılmaz Okuklu’ya teşekkür ederim.”dedi.

Iğdır Azerbaycan Evi Derneği üyesi gazeteci olan Özkan Aydın’da,”Bizler yıllardır Azerbaycan’ın hep yanındayız. Azerbaycan’ın Karabağ’da ki zaferi bizleri mutlu etmiş gururlandırmıştır.Sayın Cumhurbaşkanımız İlham Aliyev ve Recep Tayyip Erdoğan ‘a teşekkür ederiz.Her zaman Azerbaycan’ın yanındayız.”dedi.

Daha sonra Diaspora bakan yardımcısı Valeh Hacıyev ,teşekkür belgesini Özkan Aydın’a vermesi için İş adamı Yılmaz Okuklu’ya verdirdi.

Teşekkür belgesini İş adamı Yılmaz Okuklu gazeteci Özkan Aydın’a vererek başarılar diledi.

Teşekkür belgesinde “Azerbaycan Hakikatlarını dünya içtimiyatına ulaştırılmasında gösterdiğiniz çalışmadan dolayı kutlarız denildi. 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz