BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Basından Vali Sarıibrahim'e hoşgeldin ziyareti

IĞDIR- TRT Iğdır Muhabiri Serdar Ünsal, Yeşil Iğdır Gazetesi sahibi Cabbar Şıktaş ve Yeşil Iğdır Gazetesi Muhabiri Ali Şıktaş ile DHA Iğdır Muhabiri Özkan Aydın, Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 Son kararname ile Iğdır’a Vali olarak atanan ve aynı zamanda Belediye Başkan Vekilliğini yürütecek olan Vali Hüseyin Engin Sarıibrahim’e basın mensupları hoş geldin ziyaretinde bulundular.

             Yeşil Iğdır ve 15 Temmuz gazetesinin sahibi ve Küresel Gazeteciler Konseyi Iğdır İl Temsilcisi Cabbar Şıktaş, TRT Muhabiri ve Yeşil Iğdır Gazetesi köşe yazarı Serdar Ünsal, Yeşil Iğdır Gazetesi Mesul Müdürü Ali Şıktaş ve DHA Iğdır temsilcisi gazeteci Özkan Aydın bir ziyaret gerçekleştirdiler.
 
              Bürokrasinin çeşitli kademelerinde çalışan, son olarak Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü görevini yürütürken Iğdır’a Vali olarak atanan Hüseyin Engin Sarıibrahim ziyarette yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Güzel beldemize hizmet itmek için el birliği ile çalışacağız. Basit, gereksiz konularla zaman harcamadan, şehrimizin önemli sorunlarını bir an önce çözüme kavuşturmak için çalışacak, şehrimizin daha yaşanabilir bir şehir konumuna getireceğiz. Belediye ve Polis karakolu kaldırılacak, yeni belediye hizmet binası yapılacak, millet bahçesi ve 13 şehidimizin ismini aldığı Dilucu Şehitlik Parkı yapılacaktır. Şehrimizde yapılması gereken çok iş var. Zaman kaybetmeden sorunlarımızın giderilmesini sağlayacağız. Halkımızın içinde olacağız. Halkımızla aramıza mesafe koymayacağız. Kapımız herkese açık olacaktır.” Şeklinde konuştu.
              Gazeteciler Iğdır Valisi/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Engin Sarıibrahim’e yeni görevinde başarı dilediler. ığdırlılar.com

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz