BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

CHP’den Nahçivan’a 2 Tır Yardım Gönderildi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nun talimatlarıyla hazırlanan Tıbbi ,Askeri ve Gıda içeren 2 tır yardım Nahçıvan’da askeri yetkililere teslim edildi.

 

IĞDIR- Azerbaycan’ın işgal altındaki topraklarının kurtarılmasından sonra bölgeye ilk yardım tırlarını gönderen siyasi parti olan CHP’nin hazırlattığı tırlar Kemal Kılıçtaroğlu’nun avukatı Ahmet Nazif Yüce ve Iğdır İl başkanı Yardım Artantaş tarafından Nahçıvan’da askeri yetkililere teslim edildi.


KILIÇDAROĞLU’NUN TALİMATIDIR


Tırların karşıya geçmesinden önce kısa bir açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Ahmet Nazif Yüce ve Iğdır il başkanı Yardım Artantaş şunlara değindiler” Sorumlusu olduğumuz "Cumhuriyet Halk Partisi Azerbaycan Destek Heyeti" olarak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun Azerbaycan Ordusuna gönderdiği Tıbbi, Askeri ve Gıda yardımından oluşan yardım konvoyunu bugün resmi törenle Azerbaycan Ordusuna teslim ettik. Karabag Azerbaycandır Yaşasın Azerbaycan- Türkiye kardeşliği “ Tıbbi, Askeri ve Gıda yardımından oluşan yardım tırları Nahçıvan’da şehit ve gazi ailelerine dağıtılacak” açıklamasını yaptılar

Celal KARAALİ - Kent Yaşam Gazetesi

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz