BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

DR. RAŞİT İLHAN GÖREVİNE BAŞLADI

Iğdır Devlet Hastanesi eski başhekimi Dr. Nevruz Erez’in tayininin Ankara’ya çıkması üzerine yerine atanan Dr. Raşit İlhan görevine başladı. Dr. İlhan yaptığı açıklamada Iğdır’a imkânlar kapsamında en güzel hizmetleri sunmayı hedeflediklerini, hastanenin gelişmesi ve büyümesi için üzerine düşeni en iyi şekilde yapacağını belirtti.

 HİZMETİ EN ÜST SEVİYEDE VERMEMİZ GEREKİYOR

 “Bölgeye hizmet eden büyük bir hastanemiz var. Bu nedenle hizmeti en üst seviyede vermemiz gerekiyor. Iğdır ve ilçelerinden değil Ağrı, Doğubayazıt, Kars Kağızman ve Nahcıvan Özerk Cumhuriyetinden gelen hastalarımız var. Bir nevi bölge hastanesi konumundayız. Dört yıldır hastanemizde görev yaptığım için hastalarımızın taleplerini biliyorum. Taşın altına elimizi koyduk, mesai mefhumu gözetmeden çalışacağız.”                 İlhan, İlk olarak acil bölümü yeniledik bölümlere ayırdık hafif hastalar orta ve ağır hastalar şeklinde doktor ve personel takviyesi yaptık . Acil vakalara anında müdahale edilecek.Temizlik konusuna eğildik.Günlük temizliğin yanında  Her hafta genel temizlik yapılacak. Hasta ziyaretlerini düzenleyeceğiz belli saatin dışında hasta ziyareti olmayacak. Halkımızdan isteyim temiz hijyenik bir hastane istiyorsak ziyaret saatlerine uyacağız. Doktorlarımız özverili çalışıyorlar. Daha çok çalışacaklar. Hep Bilgi işlemden şikâyet vardı bunu düzenledik. Daha iyi daha hızlı çalışacaklar görevlerinin başında olacaklar.2019 yılı Iğdır devlet hastanesi için değişim hizmet yılı olacak hasta memnuniyeti artacak.”dedi.     

 İlhan "Hasta memnuniyetini artırmak adına etik ve bilimsel kurallardan ödün vermeden halkımızla sağlıklı iletişim kurmayı amaçlamaktayız, halkımızın desteği ile en kaliteli sağlık hizmetlerini sunmaya çalışacağız" diye açıklamalarda bulundu

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz