BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Hakan Gönen Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Yerel ve ulusal medyada görev yapan tüm basın mensuplarının ‘Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı tebrik eden Hakan Gönen mesajında şu ifadelere yer verdi;

 Ülkemin Güzide Gazeteci ve Basın Mensupları

Hızla gelişen ve değişen dünyamızda doğru, tarafsız, değerlerimize saygılı ve hızlı habercilik anlayışı her geçen gün önem kazanmaktadır. Değişime ayak uydurmak; güncel ve güvenilir olabilmenin ön koşuludur. Toplumu yönlendirme ve bilinçlendirme konusunda önemli bir misyona sahip yazılı ve görsel basın; bu gücü ülkenin istikbali için doğru ve isabetli kullandığı ölçüde değer kazanacaktır. Şüphesiz, yaşadığımız pek çok önemli olayda medyanın gücüne şahit olduk.

Aklını ve vicdanını rehber edinen, yaptığı işe yüreğini koyan, özveri ve gayretle işini her daim layıkıyla yaparak gündemdeki gelişmelerden bizleri haberdar eden değerli basın mensubu arkadaşlarım Bugün 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı,yalana karşı hakikatın yanında yer alan ,gece gündüz demeden zorlu koşullarda yılmadan çalışan tüm medya çalışanlarının bayramını en içten dileklerimle kutlar başarılar dilerim.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz