BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

HAKAN GÖNEN İSTİKLAL MARŞI PROGRAMINA KATILDI

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Iğdır’a bağlı Tuzluca ilçesinin Yassıbulak köyü ilkokulunda düzenlenen 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü programına katıldı.

Tuzluca İlçesine bağlı Yassıbulak köyü ilk okul öğretmeni Gülgün Süt okulda düzenlediği anma programına davet etiği İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,Şube Müdürü Hüseyin Kıran,Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgay Otay, İlçe Şube Müdürleri Mehmet Öztürkmen,Mustafa Remzi Koç ve Iğdır Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Selahattin Pamuk da katıldı.


Program öğrencilerin günün anlamı için ezberledikleri şiirleri okudular.M.Akif Ersoy’un İstiklal Marşı’nı yazma hikayesi ve Milli Marşın önemi anlatıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen "Bunca yıllık mesleğim süresince kutladığım en anlamlı program oldu. Öğrencilerimiz bizleri çok sevindirdi. İlkokulda Milli marşımıza gösterilen bu ilgi duyarlılık beni mutlu etti. Bu minik yürekleri kutluyorum. Bu şartlarda görev yapan bu güzel programı hazırlayarak öğrencilerimize milli değerlerimizi öğreten öğretmenimizi canı gönülden tebrik ediyorum" dedi.
Gönen ve beraberindekiler daha sonra öğrencilere çeşitli hediyeler verdi..


Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz