BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

HAKAN GÖNEN’DEN OKULLARA ZİYARET

Mesleki eğitim çalışmaları için okullardaki görevine başlayan öğretmenleri yalnız bırakmayan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,Iğdır’a bağlı Tuzluca Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret ederek mesleki çalışma programına katılan öğretmenler ile bir araya geldi.

Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Tuzluca Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmenlere yeni öğretim yılının hayırlı olması dileğinde bulundu.

Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, öğretmenlerle sıcak sohbetinin yanısıra okullardaki hijyen ve sosyal mesafe başta olmak üzere diğer hazırlıkları yerinde inceledi.

Ziyarette öğretmenlerle salgın süreci ve yeni eğitim öğretim yılıyla ilgili sohbette bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, öğretmenlerimizin gelişinin okullara can kattığını ifade ederek; “İki gündür okulları ziyaretimde gördüğüm en önemli ayrıntı öğretmenlerimizin mesleğe başladıkları ilk günkü heyecanla okullarına koşar adım gelmiş olmalarıydı. Salgın süreci nedeniyle ara verdiğimiz okul günlerine öğretmenlerimizle başladık. İnşallah en kısa zamanda çocuklarımız da çok özledikleri okullarına kavuşacaklar. Okullarımız, öğretmenlerimiz yeni eğitim öğretim yılına hazırlar. Gayretimiz, çabamız 21 Eylül’de okulları hep birlikte açmaktır. Yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.  

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz