BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Iğdır'a Yılın İlk Karı Yağdı

Kış mevsiminin başlamasına rağmen Iğdır’a yağmayan kar sonunda yağdı. Iğdır’da son günlerde etkili olan sıcak ve güneşli hava dün gece başlayan kar yağışı ile sona erdi.

 Iğdır'da son günlerde etkili olan sıcak ve güneşli hava akşam saatlerinde yerini kar yağışına bıraktı.Geçtiğimiz günlerde hava sıcaklığının 8 derece olduğu Iğdır da, dün akşam saatlerinde sıcak hava yerini kar yağışına bıraktı.

Hava sıcaklığının hissedilir derecede düştüğü Iğdır’da , kar yağışı 4 saat sürdü . Meteroloji yetkilileri kar kalınlığının 7 cm olduğunu kar yağışı beklenmediğini belirttiler.

Kar yağışını hasretle beklediklerini dile getiren vatandaşlar, Iğdır'a yılın ilk karı sonunda yağdı. Bizde bu anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekmeye buraya geldik. Öğrenciyiz ilk defa mevsimin karı yağıyor. Bizde eğlenmeye” dedi.

Kar yağışına en çokta çocuklar sevindi okul bahçesinde kartopu oynadılar.

Zübeyde Hanım Bulvarının önünde bulunan Iğdır yazısının önünde toplanan gençler kar yağışı altında halay çekip oynadılar. Şarkı söylediler. Kar yağışının sevincini kartopu ve fotoğraf çekerek yaşadılar.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz