BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Iğdır Belediyesi yolları sabunlu suyla dezenfekte ediyor

Iğdır Belediyesi, dünyayı etkisi altına alan korana virüsüne karşı aldığı tedbirler kapsamında yolları sabunlu suyla yıkayarak dezenfekte ediyor.

 Korona virüsü tedbirlerini en üst seviyede tutan Iğdır Belediyesi ekipleri,halkın yoğun olarak kullandığı cadde ve sokakları antibakteriyel suyla yıkayarak dezenfekte ediyor.

Iğdır'ı  adeta baştan sona dezenfekte ettiklerini dile getiren  Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş, Eylem Çelik“Korona virüsü tehdidine karşı ilimizin temizliğine önem veriyoruz ve çalışmaları titizlikle sürdürüyoruz.

Hiçbir virüs, aldığımız önlemlerden daha güçlü değildir. Hemşehrilerimizin sağlığı ve mutluluğunu düşünerek Iğdırımızın  pırıl pırıl olması için ekiplerimiz mesai gözetmeksizin temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Özellikle çöp bırakma noktalarında yoğunlaşan kirliliğe hemen müdahale ediyoruz. Korona virüsünden dolayı alınan tedbir doğrultusunda yollarımızı antibakteriyel suyla dezenfekte ediyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarımızı, camilerimizi ve toplu yaşam alanlarımızın hepsini dezenfekte ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz” dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz