BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Iğdır Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinin görkemli Yıl Sonu Etkinliği

İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Ercan Budanur, Şube Müdürü Süleyman Güneş ve Okul Müdürlerinin de katılımıyla Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Yıl sonu yaptığı Etkinliğine Katıldılar.

 Okulun Öğrencileri tarafından yapılan Metal ve Ahşap sergisini gezen  İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Ercan Budanur, çalışmaları  beğenerek okul Müdürü Necdet Özer, öğretmen ve öğrencileri kutladı.


                Budanur öğrencilere hitaben “Sizlerin gelecekte ülkemizin yönetiminde çok güzel yerlerde olacağınıza yürekten inanıyoruz. Artık mesleki eğitimin önü açıktır. Güzel çalışmalar yapmışsınız. Ülkemizin sizin gibi üreten yapan sanatkarlara öğrencilere ihtiyacı var'" dedi.

                    Daha sonra Okulun Kendi İmkânlarıyla yaptırdığı kütüphanenin açılışı da yapıldı. Buradan da Küllük köyü ilk ve orta okuluna  gidilerek okul Mesleki teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin yaptığı kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi.

                Okul Müdürü Necdet Özer, Okulumuzda öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz. Her bir öğrencimiz işinin ehli olarak yetişiyor. Okul bittiği anda işleri hazırdır. Ve her birinin bir mesleği vardır. Hep üretiyoruz. Okulumuzun imkânları ile hem kendi okulumuza hem de Küllük İlk ve ortaokuluna kütüphane yaptık. Kitap yardımı bekliyoruz.”dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz