BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Iğdır Vali Yolu Caddesi boş insanlar kurallara uyuyor

Iğdır´da korona virüs nedeniyle vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Vali yolu Caddesinin boş kalması dikkatlerden kaçmıyor. Iğdırlılar evde kal çağrısına uyarak hafta sonunu evde geçirerek kurallara uydu.

 Her hafta sonu Iğdır’ın en kalabalık caddesi olan yüzlerce insanın dolaştığı Vali Yolu caddesi kronavirüs çıktığı ve kahvelerin kapandığı günden beri sessizliğini koruyor.
Dünyayı etkisi altına alan korona virüsün Türkiye´de de görülmesi ile birlikte, Iğdır´da Cadde, Sokak ve meydanlar boş kaldı. Özellikle hafta sonları dolup taşan Vali yolu Caddesi ve çocuk oyun alanları korona virüs nedeniyle boş kaldı. Iğdırlı vatandaşlar sokağa çıkmayarak adeta kendi olağanüstü hallerini ilan etti. Her gün yüzlerce insana ev sahipliği yapan çıvar il ve ilçelerden insanların geldiği Iğdır virüs nedeniyle sessizliğe büründü. Iğdır il genelinde korona virüsüne karşı tedbirler en üst seviyeye çıkarıldığı görüldü.Emniyet mensupları sürekli olarak evde kalın çağrısı yaparak vatandaşları uyarmaya devam ediyor.


Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz