BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Iğdır’da okul müdürleri toplantısı yapıldı

Iğdır’da bulunan Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise müdürleri ile 2017-2018 öğretim yılı sene başı eğitim öğretim toplantısı yapıldı.

 Aras Mesleki Teknik Anadolu lisesinde Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu, başkanlığında yapılan  Müdürler Kurulu toplantısında,  eğitim - öğretimle ilgili genel değerlendirmeler yapıldı.  

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda     İlk olarak gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda konuşan Iğdır  İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu, müdürlerden, öğretmen, veli ve öğrencilerle birlikte hareket etmelerini istedi.

Aydoğdu, "Sizlerin sadece birer yönetici olmasını değil, birer lider olmasını istiyorum. Öğrenci ve öğretmenlerle olan ilişkileriniz konusunda da liderlik vizyonunuzu ön planda tutmanızı bekliyorum. Bulunduğunuz ortamda bir takım ruhu oluşturun. Öğretmenlerle, velilerle ve öğrencilerle takım ruhu içerisinde olun. Klasik yaklaşımlarla durağan bir eğitimden çıkarak sevgi kültürüne dayalı ve iletişimi iyi olan yöneticiler olma yolunda gayretler sarfedin. Yönetmeliğin gerektirdiği işlerin yanında, farklı bir yaklaşım ve liderlik anlayışıyla okulunuzu başarıya ulaştırmanızı bekliyorum." dedi.

Toplantıya Milli, Eğitim, şube müdürleri, Cevdet Parlar, Adnan Ok, Mehmet Tüzen, Hüseyin Kıran, Yakup Alhan, Süleyman Güneş ve okul müdürleri katıldı.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz