BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

İl Jandarma Komutanı Başakçı’dan Öğrencilere Ziyaret

Iğdır Jandarma Komutanı Albay Hakan Başakçı, yılbaşında kendisine tebrik kartı gönderen ilkokul öğrencilerini okullarında ziyaret etti.

 Iğdır Jandarma Komutanı Albay Hakan Başakçı, okul müdürü Ercan Bilen ve müdür yardımcısı Savaş Erol tarafından karşılandı.

Gerçekleşen ziyarette, İl Jandarma Komutanı  Başakçı, okul hakkında bilgi aldıktan öğrencilerin bulunduğu sınıfa geçti. Öğrencilerle sohbet ederek kendisini tanıttı. Öğrencilere "Derslerinize çok iyi çalışın. Başarıyı yakalayın. Gelecekte bizim sizlere ihtiyacımız var. Sizler geleceğimizsiniz. “dedi

 Iğdır il jandarma komutanı  Albay Hakan Başakçı “Okul idaresini, öğretmen ve öğrencileri tebrik ediyorum. Bu güzel günlerde minik yüreklerin bizleri unutmaması bizleri çok duygulandırdı. Geleceğimiz olan öğrencilerimizin 2018 yılı ile ilgili duygu ve düşünceleri çok güzeldi. Hepinize başarılar diliyorum  ”şeklinde konuştu.

Başakçı,   tebrik kartı gönderen öğrencilere teker teker teşekkür ederek kitap hediye etti.

Çocuklar, Jandarma Komutanı  Başakçı'yı  asker selamıyla karşıladı.

  Iğdır merkez Hüsnü M. Özyeğin İlkokulu okul müdürü Ercan Bilen ise; “Okul olarak yeni yıl tebrik kartını çeşitli kurumlara gönderdik. Amacımız bir geleneği yaşatmaktır.

 Öğrencilerimizi ziyaret etmeniz bizi ve öğrencilerimizi memnun etmiştir. Teşekkür ederim” dedi

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz