BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

İŞ VE SİYASET DÜNYASI İFTARDA BULUŞTU

Kars Ardahan Iğdır İşadamları Dayanışma Derneği (KAISİAD), 6. geleneksel iftar yemeğini Avcılar Double Tree by Hilton’da düzenledi.

Dernek Başkanı Orhan Gökçe, 2010 yılında kurulan KAISİAD’ın amacını ve şimdiye kadar yaptıkları çalışmaları özetlerken, özellikle hemşehri dayanışmasına ve kaynaşmasına önem verdiklerini söyledi. Gökçe, derneğin önümüzdeki dönemde Maltepe, Yenikapı gibi kent meydanlarında stant açarak Kars, Ardahan ve Iğdır’ın geniş organizasyonlarla tanıtımının yapılacağını ve destek beklediklerini söyledi.İŞ VE SİYASET DÜNYASI BULUŞTU
İftar programına HDP Iğdır Milletvekili Mehmet Emin Adıyaman, Ardahan Üniversitesi Kurucu Rektörü ve Fatih Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Gazanfer Karakaş, MHP İl Başkan Yardımcısı Himmet Tatar, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Oruç Oymak, Iğdırlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Avukat Sinan Bayat, Erdal Aslan gibi iş ve siyaset dünyasının birçok temsilcisi katıldı.
TERÖR LANETLENDİ
İftarda birlik ve beraberlik çağrısı yapan konuşmacılar, Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen terör olayını kınarken, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.

İftar programı, yaklaşan Ramazan Bayramı münasebetiyle barış, sevgi ve kardeşlik temennileriyle son buldu.

Özgür Deniz KAYA-Kent Yaşam


 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz