BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

KAMURAN VURAL EĞİTİM- BİR SEN BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Cumartesi yapılacak olan Eğitim- Bir-Sen şube başkanlığı seçimi için aday olan Maarif Müfettişi Kamuran Vural, delege adayları ile bir toplantı tertip ederek; “ Ekim 2018 yılında yapılacak olan Eğitim- Bir-Sen il başkanlığı seçimlerine aday olduğunu açıkladı.

 Bahu düğün salonunda üyelerle bir araya gelen Vural,”6 ay önce çıkmış olduğumuz yolculukta bizlere eşlik eden meslektaşlarımızla birlikte kocaman bir aile olduk. Değerli yol arkadaşlarımızla birlikte yürütmüş olduğumuz yoğun çalışma atmosferini inşallah sandığa da yansıtarak tüm eğitim camiasının kazanacağı bir mutluluğa dönüştüreceğiz. Bu sürede tüm eğitim çalışanlarından beklentimiz seçimlerin yapılacağı gün özgür iradelerini sandığa yansıtmalarıdır.Allah tüm arkadaşlarımızın yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Vural “Üyelerimizin hepsini kucaklamak için, sendikamızda olumsuz algılara neden olan bölünmüşlüğü ve ikiliği ortadan kaldırmak için, sendikamızı daha işlevsel hale getirmek için, gündemin peşinde koşan değil, gündem oluşturmak için, eğitim camiasının her türlü sorununda, hak ve menfaatlerinin korunması ve savunmasında daha etkin rol alabilmek için bürokrasi ve siyasetle kavga etmeden öncelik üyelerimizin ve eğitim camiasının menfaatleri olmak üzere dengeli bir yol izleyebilmek için adayım” şeklinde konuştu.


Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz