BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Milli Eğitim Müdürümüz 100.Yıl Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen , Iğdır’a bağlı bağlı Tuzluca ilçesinde bulunan 100.yıl Anadolu Lisesini ziyaret etti.

 Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Turkay Otay ile birlikte 100.yıl Anadolu Lisesini ziyaret eden Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen okulu   gezerek okul müdüründen bilgi aldı.

                   
 Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen, okulun fiziki yapısını inceledikten sonra öğretmenlerle tanışma toplantısı yaptı. Öğretmenler odasında öğretmenlerle sohbet edip tanışan Müdürümüz Hakan Gönen,”Değerli meslektaşlarım bir öğretim yılını bitirmemize az kaldı. Bu süre içinde fedakârca çalıştığınıza inanıyorum. Bu son bir ay içinde YKS sınavına girecek olan öğrencilerimizle daha çok ilgilenin. Onlarla daha çok vakit geçirip bol bol soru çözün konu eksikliği olan öğrencilerimizle bir program yapın. Bu gençlerimiz en iyi üniversiteyi kazanmalı. Bana projelerle gelin kapım hepinize açıktır. Araştıran proje yapan, öğrencilerimizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkaracak öğretmenlere ihtiyacımız vardır. Siz genç idealist öğretmenlerimizde bunu gerçekleştirecek bilgi ve birikime sahipsiniz.”dedi.


Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz