BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Milli Eğitim Müdüründen Kasımcan Köy Okuluna Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, okul ziyaretleri kapsamında Merkeze bağlı Kasımcan ilk okulunu ziyaret ett

 Müdürü Gönen, okulun fiziki yapısını inceledikten sonra sınıflara geçerek öğrencilerle tek tek sohbet edip gelecekle ilgili sorular sordu.

Öğrencilerle yakından ilgilenen İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, köylerdeki okulların sorunlarını yakından takip ettiklerini, imkanlar ölçüsünde çözüme kavuşturduklarını söyledi.Öğrencilerin her şeyin en iyisine layık olduklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, 'Bizlerin sizlerden tek beklentisi derslerinize çok çalışıp, ileride önce kendinize sonra ailenize ve ülkenize faydalı birer birey olmanızdır. Bu güzel eğitim yuvalarında aldığınız eğitim, ileriki yıllar da alacağınız eğitimin temel taşı olacağından çok önemlidir. Sizlerin en iyi eğitimi alabilmesi için devletimiz bütün imkanlarını seferber etmiştir.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımıza bırakabileceğimiz en güzel mirasın iyi bir eğitim olduğu bilinciyle geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimi için her türlü desteği sağlıyoruz' dedi.Öğretmenlerle de sohbet eden Gönen ,daha sonra okuldan ayrıldı.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz