BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Nene Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Yardım Kermesi Düzenledi

Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleriyle ihtiyaç sahibi aileler yararına “Yardım Kermesi” düzenledi.

 Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 2016-2017 eğitim öğretim yılından beri devam eden sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde öğrencilerde paylaşma, yardımlaşma ve dayanışma değerlerinin canlı tutulması adına ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Ramazan ayı öncesi yardım kermesi düzenlendi. Öğrenci ve öğretmenlerin büyük emekleriyle hazırlanan ve velilerin de katılarak destek verdiği bu anlamlı etkinliğin Ramazan ayının öncesinde yapılması da kermesi daha da önemli kılmıştır. 

Okul Müdürü Cahit SEVİNDİK " Bu kermes sayesinde öğrencilerimizin sorumluluk alma becerilerini geliştirerek son zamanlarda unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizden biri olan "Yardımlaşma"nın önemini tekrardan hatırlama adına önemli olduğunu söyleyerek öğrencilerimizin kermes boyunca etkin rol alması bizleri çok etkiledi ve duygulandırdı. Kermes kapsamında toplanan nakit yardımlar ile marketlerde harcanmak üzere kuponlar alınarak Ramazan Ayı öncesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Bu sayede öğrencilerimizin çevresine duyarlı, yardımlaşmasını, paylaşmasını bilen bireyler olarak yetiştiklerini görmemiz de okulumuz adına bizleri mutlu ettiğini söyledi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz