BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

ÖZDEMİR KÖYÜ ORTAOKULUNDA TUBİTAK FUARI

Iğdır Merkeze Bağlı Özdemir Köyü Ortaokulu'nda, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı gerçekleştirildi.

   İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Ahmet Gelal, şube müdürü Cabbar Turan, okul müdürleri, idareciler, öğretmenler, öğrenciler ve veliler açılışa katıldı.

                Açılışta konuşan  İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Ahmet Gelal , "Öğrenciler açısından çok önemli. Gerçekten hayal etmeyi geliştiriyor. Öğrencilerimizin ufkunu açıyor, güzel çalışmalar ortaya çıkıyor. Bundan dolayı  Özdemir Ortaokulu'ndaki öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Güzel eserler ve çalışmalar ortaya koymuşlar" dedi.


             Özdemir  Ortaokulu Müdürü Ferdi Maral ise "Öğretmen arkadaşlarımıza ve tüm öğrencilerimize verdikleri emek için çok teşekkür ediyorum. Yıl boyunca yaptıkları çalışmaları şu anda bilim fuarımızda sergiliyoruz. TÜBİTAK desteğiyle hazırladığımız bilim fuarımızda öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz büyük emek harcadılar. Öğrencilerimiz, öğretim programları ve kendi ilgileri doğrultusunda belirledikleri konular üzerinde, çeşitli alanlarda toplam 10 projeyi, danışman öğretmenlerin nezaretinde, özverili çalışmaları sonucunda ortaya koydular. Emeği olan herkesi tebrik ediyorum ve katılan protokolümüzye ve okul müdürlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz