BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

TÜRK EĞİTİM SEN’DEN IĞDIR'A YENİ ATANAN ÖĞRETMENLERE HEDİYELİ KARŞILAMA

Türk Eğitim Sen Iğdır şubesi ,Iğdır’a yeni atanan 241 öğretmeni hediye ile karşıladı. Kamu Sen’e bağlı Türk Eğitim Sen, Iğdır’a ataması gerçekleşen 241 öğretmeni hediye ile karşıladı.

  Iğdır Milli Eğitim müdürlüğüne gelen her öğretmeni karşılayan Türk Eğitim Sen ve Kamu Sen il başkanı Ali Arslan ve üyeleri öğretmenlikle ilgili çeşitli kitap, şapka  gibi hediyeler vererek yardımcı olmaya çalıştılar.

ÖĞRETMENLERE “SOYKIRIM” KİTABI HEDİYE EDİLDİ

   Araştırmacı gazeteci yazar Serdar Ünsal tarafından yazılan Ermenilerin Türk milletine yaptığı soykırımı anlatan “SOYKIRIM” kitabını da öğretmenlere hediye eden  Kamu Sen il başkanı Ali Arslan,”“22 Haziran itibariyle Türkiye genelinde 20 bin, Iğdır’da 241 öğretmenin göreve başlama süreçlerine refakat etmek, heyecanlarına ortak olmak ve hazırladığımız Iğdır’ı tanıtan  ve öğretmenlikle ilgili kitap v.b  hediye setlerimizi takdim etmek üzere Milli Eğitim müdürlüğümüzün ve ilçe milli eğitim Müdürlüklerinin bahçesinde standlar kurduk. Yardımcı olmaya çalışıyoruz.”dedi
Kamu Sen’e bağlı Türk Eğitim Sen ‘in bu sendikal faaliyeti yeni atanan öğretmenleri duygulandırdı. Öğretmenler gösterilen ilgiye  teşekkür ettiler.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz