BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Tuzlucalı Koruyucular Dernekleşti

Iğdır’da görev yapan güvenlik korucuları, şehit ve gazi aileleri bir araya gelerek her alanda yardımlaşmak ve birlik olmak adına dernek kurdu.

IĞDIR- Tuzluca’da hizmet veren Güvenlik korucularının dayanışması adına kurulan dernek, amacı doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Vatanın birliği, vatandaşın güvenliği adına dağlarda güvenlik görevi yapan koruyucular, Sedat Tuncay Başkanlığında kurdukları dernek çatısı altında dayanışmalarına devam ediyorlar.


HER ALANDA BİR OLUYORUZ

Güvenlik korucuları, şehit ve gazi aileleri derneği hakkında kısa bir bilgi veren Dernek Başkanı Sedat Tuncay Derneği kurmamızdaki en önemli amacımız her alanda birlik olmaktır. Bu dayanışmayı sağlarken, düğünden cenazeye, yardıma muhtaç ailelerden eğitime varıncaya her alanda dayanışma içindeyiz. 2019 yılında hizmete giren derneğe koruculardan yakın ilgi olduğununda altını çizen Tuncay, şu an üye sayımız 168. Amacımız devletimizinde tüm organlarıyla diyalog içinde olup üyelerimizin sorunlarına çözüm bulmaktır. Biz korucular, dağlarda da beraberiz yan yanayız, şehirde de beraber ve yan yanayız” dedi.

Kent Yaşam Gazetesi

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz