BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Tuzluca’ya Öner Atandı

Iğdır Tuzluca’da AK Parti’nin yeni ilçe başkanı belli oldu. Genel Merkez tarafından belirlenen 4 adayın içerisinden Mehmet Öner en uygun isim olarak öne çıktı ve Ak Parti Tuzluca İlçe Teşkilatının yeni ilçe başkanı oldu.

AK Parti tarafından Tuzluca ilçesinde ilçe başkanı atanmadan önce ilçe genelinde temayül yoklaması yapıldı.  Bu yoklama sonrasında ilçe ve il barajını geçen 4 aday genel merkezin bulunduğu Ankara’ya çağrıldı. Ankara’da 3 aday daha elenerek, Mehmet Öner’e ilçe başkanlığı verildi.

BU KUTLU GÖREVİ LAYIKIYLA YAPACAĞIM

İlçe başkanlığını alan Öner, yaptığı ilk açıklamada kendisine destek olanlara teşekkür etti ve şunlara değindi:

‘’AK Parti 7. Olağan kongre sürecine bağlı olarak Tuzluca Ak Parti ilçe başkanlığına genel merkez teşkilat başkanlığımızca atanmış bulunmaktayım. Bu süreçte bizden desteklerinini esirgemeyen, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bu kutlu görevi layıkıyla sürdürmeyi tüm Tuzluca halkıyla birlikte ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Tüm halkımızla bir araya gelmek için 21.2.2020 günü saat 10.00 da parti binasında teşkilat mensuplarımuzla birlikte tebriklerinizi kabul etmekten şeref duyarız. Tüm halkımız davetlidir’’ dedi.

Kent Yaşam Haber Merkezi

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz