DERNEĞİMİZ Haberleri Tümü

Iğdırlı kadınlar doyasıya eğlendi

8 Mart Dünya emekçi kadınlar günü nedeniyle Iğdırlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği Kadın Kolları tarafınca organize edilen anma ve kutlama etkinliğinde Iğdırlı kadınlar doyasıya eğlendiler. Kahvaltı Başkan Abay’dan

Küçükçekmece Sefaköy’de hizmet veren Dernek merkezinde gerçekleşen ve Kadın Kolları Başkanı Perihan Abay tarafından organize edilen kahvaltılı buluşmada ikramlarında çoğunun yine Iğdır yöresine ait olması dikkat çekti.
Katılanlara yönelik kısa bir teşekkür konuşması yaptığı Abay, öncelikle günün anlam ve önemine yönelik bilgilendirme yaptı. Abay, bu buluşmayı iki açıdan önemsiyorum birincisi tüm dünyada kabul gören 8 Mart emekçi kadınlar gününü kutlamamız olmamız ve ve Iğdırlı kadınlar olarak bir arada olmamızdır. Tanışmamız ve kaynaşmamız adına çok önemli olan bu buluşmayla beraber, bundan sonra da daha geniş katılımların olacağı toplantıların temelleri atılmış oluyor. 
Sanatçı, Dilek Acar söyledi, kadınlar coştu.
Kadın kollarının organize ettiği etkinliğe katılan sanatçı söylediği şarkı ve türkülerle kadınlara unutulmaz bir gün yaşattı.
Kadın Kolları Başkanı Perihan Abay, etkiniğe katılan bayanlara çekilişle  günün anısına çeşitli hediyelerde verdi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz