DERNEĞİMİZ Haberleri Tümü

Iğdırlılar Derneği bir ilke daha imza attı!

Kurulduğu günden beri Iğdırlıları buluşturmak adına önemli etkinliklere imza atan Sefaköy’de hizmet veren Iğdırlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği, yine bir ilke imza attı.

 Kurulduğu günden beri Iğdırlıları buluşturmak adına önemli etkinliklere imza atan Sefaköy’de hizmet veren Iğdırlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği, yine bir ilke imza attı. Dernek yönetimi her ay gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantılarından sonuncusunu yemekli yaptı. Dernek merkezinde gerçekleşen yemekli toplantıda yine yörenin yetiştirdiği Kaz yendi….
Hasan Aras sürprizi

Dernek yönetiminin düzenlediği toplantıya, Iğdırlı Turizmin sahibi ve Iğdır Aras Spor’un başkanı Hasan Aras’da katıldı. Yönetim’e de sürpriz olan bu ziyaret memnuniyetle karşılandı. Hasan Aras kendisine önerilen Yönetim Kuruluna girme teklifini kabul etti. Aras’ın yönetime girmesiyle birlikte bir kat daha güçlendiklerini söyleyen Dernek Başkanı A.Hadi Akmugan, yönetim kuruluna teşekkür ederek Iğdırın ve Iğdırlının birliği adına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada elimizden geleni yapacağız dedi. Derneğin Basın Danışmanı ve Yaşam Gazetesinin sahibi Celal Karaali’nin sunumuyla başlayan toplantıya Derneğin geçmiş başkanları da tam kadro katıldı. Hem dernek başkanları hemde diğer yöneticilerin sırayla söz alarak görüşlerini belirttikleri toplantıda, dernek olarak şimdiye kadar yapılan çalışmalar ve bundan sonra yapılması gerekenler konuşuldu.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz