DERNEĞİMİZ Haberleri Tümü

Iğdırlıların siyasetteki temiz yüzü

Iğdırlıların siyasetteki temiz yüzü Cumhuriyet Halk Partisi Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Adayı Iğdırlı Harita Mühendisi Ercan Ulaş Kaya, düzenlediği salon toplantısıyla hemşehrileriyle buluştu.

Küçükçekmece İnönü Mahallesi'nde Yağmur Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya yaklaşık bin kişi katıldı. Hemen her görüşten insanın katıldığı tanışma toplantısına CHP Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Gökhan Gümüşdağ ile aday adaylığı sürecinde kendisiyle birlikte haraket eden diğer aday adayları Oruç Oymak, Fatih üstünbaş, Gürkan Canol, Sezai Aynalı da hazır bulundu. Toplantıya ayrıca meclis üyesi adaylarından Zafer Dikici, Ali Gürlek, Cevdet Ateş ile 24. Dönem Milletvekiliği adayı Taşkın Kılıç ile Iğdırlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Av. Sinan Kılıç da katıldı. Tekstil sektörünün önde gelen isimlerinden Dilek Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Ayaz, Kafkas Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Atabey, Süer Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Atabey, Bayram MakinaYönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tuncay, Feda Ütü Yönetim Kurulu Başkanı Zahit Beyazıt, Liyon Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Beyazıt da Ulaş'ı yalnız bırakmayan isimler arasında yer aldı. Yaklaşık 1000 kişinin katıldığı coşkulu toplantının sunumunu ise Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Celal Karaali yaptı.
'Ülke birliği için CHP'ye oy verin' Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Adayı Ulaş Kaya'nın tanışma toplantısına katılan CHP Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Gökhan Gümüşdağ, katılımcılardan Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet ve ulusaıl birliğimizi korumak için CHP'ye oy vermelerini istedi. Atatürk'ün doğduğu köy ile kendi doğduğu köyün aynı bölgede olduğunu ve bir anlamda aynı köylü olduklarının altını çizen Gümüşdağ, "Gelişmeleri hepiniz görüyor, okuyor veya duyuyorsunuzdur. Ülkemizdeki hırsızlık, yolsuzluk dünyaya rezil edecek noktaya ulaştı. Ulusal birliğimize zarar verecek ve hatta tehlikeye atacak adımlar atılmış durumdadır. Ülkemizin birliği ve huzurumuz için sizlerden CHP'ye oy vermenizi bekliyorum. Ulaş Kaya, belediyeyi aldıktan sonra sizlere en iyi hizmeti verecek teknik donanımlara sahip değerli arkadaşlarımızdan biridir. Sizi utandırmayacağız" diye konuştu.


'Bireyin değil, toplumun çıkarı için adayım' Toplantının ev sahibi olan Küçükçekmece Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Ercan Ulaş Kaya, başta Iğdır, Kars ve Ardahanlı olmak üzere tanışma toplantısına katılan hemşehri ve dostlarına teşekkür ederek, "Rant ve inşaat merkezi olarak değil, yeşil alanı ve parkları ilye anılan bir Küçükçekemce için adayım" dedi. Siyasete en alt basamaklarından biri olan meclis üyeliği adaylığı ile başladığını kaydeden Kaya, şunları söyledi; " Ülkemizin içinde bulunduğu durumu hepiniz biliyorsunuz. Ben de bir birey olarak bu gidişata dur demek adına siyasete girmem gerektiğini düşündüm. Bireylerin değil, toplumun çıkarına hizmet etmek için aday oldum. Rant ve inşaat merkezi olarak değil, yeşil alanı ve parkları ilye anılan bir Küçükçekemce için adayım. Din, dil, ırk ayrımı yapmadan herkesin ihtiyaç duyduğu sevgi ve hoşgörüyü eşit olarak göstermek için adayım. Sosyal belediyşeciliğin tüm hizmetlerini eksiksiz ve zamanında Küçükçekmecelilere sunmak için adayım. 'Yerinde Dönüşüm'le Küçükçekmeceliyi Küçükçekmece'de yaşatmak için adayım. Toplu ulaşım meselesini çözmek ve Küçükçekmece'yi CHP'nin kalesi yapmak için adayım." Daha sonra söz alan isimler de Ulaş'a olan desteklerini açıkladılar ve Ulaş Kaya ile birlikte CHP'nin de kazanması için el birliği yapılması gerektiğinin altını çizdiler.

 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz