DERNEĞİMİZ Haberleri Tümü

Karar verildi, kalem kırıldı

Cumhuriyet ve demokrasiye yapılan saldırılara karşın verdiği hukuk mücadelesiyle bilinen Av. Sinan Bayat, hayatını yine kendisi gibi hukukçu olan Birsen Soysal ile birleştirdi.

 Cumhuriyet ve demokrasiye yapılan saldırılara karşın verdiği hukuk mücadelesiyle bilinen Av. Sinan Bayat, hayatını yine kendisi gibi hukukçu olan Birsen Soysal ile birleştirdi. 6 Mayıs Cumartesi akşamı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avcılar Deniz Köşk Tesisleri’nde gerçekleşen düğün törenine katılımyoğun oldu.

BAYRAKLI OYUNA BÜYÜK ALKIŞ

Kars yöresi sanatçılarından Metin Güngör’ün saz ve folklorcuları eşliğinde başlayan düğün töreninin sunumunu ise gazetemizin kurucusu Celal Karaali yaptı. Folklorcular eşliğinde salona girenBayat çiftinin ilk dansı Kafkas oyunu oldu.Genç çiftTürk Bayrağı açarak gösterilerini tamamladı. Bu sıradışı giriş, davetlilerden büyük alkış aldı.

NİKAHI İMAMOĞLU KIYDI

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kıydığı nikahın şahitliklerini ise Muhasebeci Nilüfer Öztürk ve Yargıtay Üyesi Remzi Başkaya yaptı. İmamoğlugenç çifte mutluluklar diledikten sonra, “Sizler gibi çağdaş, Atatürkçü ve demokrasiden yana bir çiftin Beylikdüzü’nde yaşamasını temenni ediyorum” dedi.

KILIÇDAROĞLU’NDAN KUTLAMA MESAJI
Nikahın kıyılmasının ardından Celal Karaali, düğün törenine katılamayanlar tarafından yollanan mesajları okudu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun mesajı salondakilerden kuvvetli bir alkış aldı.Mesaj yollayanlar arasında CHP Genel Başkan yardımcıları, parti meclis üyeleri, milletvekilleri ve çok sayıda belediye başkanı da vardı.

VOLKAN KARAALİ - KENT YAŞAM
 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz