IĞDIR REHBERİ Haberleri Tümü

Iğdırdan, Afyon'a gelin gitti

İstanbul'da yaşayan Iğdır Aralıklı Cafer Yıldırım'ın kızı Gözde, hayatını Afyonlu Solmaz ailesinden Nuri Solmaz'la birleştirdi.

İstanbul'da yaşayan Iğdır Aralıklı Cafer Yıldırım'ın kızı Gözde, hayatını Afyonlu Solmaz ailesinden Nuri Solmaz'la birleştirdi.
Iğdır- Afyon arasında gerçekleşen bu mutluluk anı aynı zamanda her iki yörenin kültürel değerlerinin yaşandığı düğün töreninin ilki İstanbul Halkalı'da gerçekleşti. Kız tarafı Yıldırım ailesinin ev sahipliğinde ilk düğün töreni Halkalı Dilan Düğün Salonu’nda gerçekleşti. Ağırlıkta kız tarafının katıldığı düğün törenine Yıldırım ailesinin ve kız tarafından çok sayıda davetli katıldı. Kız babası Cafer Yıldırım'ın aynı zamanda Iğdırlılar Derneği yönetim kurulu üyesi olması nedeniyle Dernek Başkanı Sinan Bayat ve çok sayıda yönetim kurulu üyesinin de katıldığı düğün töreninde, Yıldırım ailesinin mutluluk heyacanı gözlerden kaçmadı. 25 Temmuz'da İstanbul'da gerçekleşen düğün töreninin ikincisi 27 Temmuz'da Afyon Bolvadin'de gerçekleşti. Kent Yaşam gazetesi olarak evlenen gençlerimize birlikteliklerinde sağlık, huzur ve mutluluk diliyoruz.
Kent Yaşam
Yaşam Gazetesi
 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz