IĞDIR REHBERİ Haberleri Tümü

Iğdırlılar teşekkür ziyaretlerine devam ediyor

Küçükçekmece Sefaköy'de hizmet veren Iğdırlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği, geçtiğimiz ay gerçekleşen dayanışma gecesine katkı sunan sponsorlarına teşekkür plaketi vermeye devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana ilklere imza atan Iğdırlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği’nin geçtiğimiz ay düzenlediği gecenin yankıları devam ediyor. Dernek Başkanı Av. Sinan Bayat ve Yönetim Kurulu Üyesi Cafer Yıldırım, geceye katkı sunan, ancak işlerinin yoğunluğu nedeniyle katılamayanların plaketlerini mekanlarında ziyaret ederek teslim etti.

Dernek Başkanı Av. Bayat ve yönetim kurulu üyesi Yıldırım'ın teşekkür plaketi verdiği isimler arasında Polat Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Polat, GÜRŞAN Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Vildan Koçak ve Yıldızım İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yıldız yer aldı.
Plaketlerini alan iş adamları, organize edilen gece ve yapılan çalışmalar için dernek yöneticilerine teşekkür etti.

IĞDIRLILAR SALONA SIĞMAMIŞTI
Küçükçekmece Göl Davet'te gerçekleştirilen 3. Dostluk ve Dayanışma Yemeği’ne bin 650 kilometre uzaklıktan gelen davetliler damga vurmuştu. Iğdır Valiliği’ni temsilen Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen ve Özel İdare Genel Sekreteri Ferhat Akkuş’in yanı sıra, Ak Parti, CHP ve MHP’den de siyasetçiler katılmıştı. Hazırlanan slayt gösterisi katılımcılardan büyük ilgi görmüştü. Dernek yönetiminin 2 ay boyunca gece gündüz çalışarak hazırlıklarını tamamladığı gecede davetlilere tamamı yöresel olan yiyecekler ikram edilmişti. Geceye yoğun ilgi gösteren Iğdırlılar, salona sığmamıştı.

Kent Yaşam
 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz