BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Milli Eğitim Müdürü, Kazancı Ortaokulunu ziyaret etti

Iğdır Milli Eğitim Müdürü M. Murat Aydoğdu , Merkeze bağlı Kazancı köy ilkokulunu ve Ortaokulunu ziyaret ederek sıkıntıları yerinde tespit etti.

 Beraberinde Şube Müdürü Yakup Alhan, ile Kazancı köy okullarını ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü M. Murat Aydoğduyu,Okul Müdürü Adil Gündoğdu ve Müdür yardımcısı Gökhan Toksöz,karşılayarak okul hakkında bilgi verdi.Aydoğdu,sınıfları tek tek gezerek sıkıntıları ve okul hakkında bilgi aldı.

 Öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet eden Aydoğdu , Her hafta  merkez ve bağlı köylerdeki okulları devamlı ziyaret ettiğini belirterek, idarecilerin öğretmenlerin sorunlarını dinlediğini ve ortak çözüm için birlikte çalışma yürüttüklerini söyledi.
Eğitim ve öğretimde başarıyı arttırmak için okulları yakından takip ettiklerini belirten Aydoğdu, "Eğitimde aksayan yönleri gidermek bizim öncelikli işimizdir. Bugün yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri olmadı. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler aldık. Okulları dolaşıp eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır vaziyette yetiştirmiş oluruz. İmkanlar dahilinde tüm sorunları çözmeye çalışacağız" dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz