BÖLGEMİZ:
Milli Eğitim Müdürü, Kazancı Ortaokulunu ziyaret etti
 Beraberinde Şube Müdürü Yakup Alhan, ile Kazancı köy okullarını ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü M. Murat Aydoğduyu,Okul Müdürü Adil Gündoğdu ve Müdür yardımcısı Gökhan Toksöz,karşılayarak okul hakkında bilgi verdi.Aydoğdu,sınıfları tek tek gezerek sıkıntıları ve okul hakkında bilgi aldı.


 Öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet eden Aydoğdu , Her hafta  merkez ve bağlı köylerdeki okulları devamlı ziyaret ettiğini belirterek, idarecilerin öğretmenlerin sorunlarını dinlediğini ve ortak çözüm için birlikte çalışma yürüttüklerini söyledi.
Eğitim ve öğretimde başarıyı arttırmak için okulları yakından takip ettiklerini belirten Aydoğdu, "Eğitimde aksayan yönleri gidermek bizim öncelikli işimizdir. Bugün yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri olmadı. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler aldık. Okulları dolaşıp eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır vaziyette yetiştirmiş oluruz. İmkanlar dahilinde tüm sorunları çözmeye çalışacağız" dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İntihar etmeye çalışan kişiyi polis kurtardı
Iğdır’da üst geçidin korkuluklarından kendini sarkıtarak intihara kalkışan bir kişi polisin müdahalesiyle...

Haberi Oku