BÖLGEMİZ Haberleri Tümü

Milli Eğitim Müdürümüzden Aralık İlçesine Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen Aralık İlçesinde bulunan 8 Eylül Şehitleri ve Hasanhan 8 Eylül Şehitleri İmam Hatip, Alparslan Ortaokulu ve Aşağı Çamurlu İlk ve Orta Okulunu Ziyaret etti

Okul Müdürleri tarafından  karşılanan Milli Eğitim müdürümüz Gönen,daha sonra öğretmenlerle tanışma toplantısı yaptı.


İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen , Alpaslan ortaokulu tarafından hazırlanan ROBOALP projesini inceledi. Proje ile ilgili bilgi alarak projeyi hazırlayanları kutlayıp başarılar diledi.

Daha sonra bu sene LGS sınavına girecek olan 8. sınıfları ziyaret etti. Öğretmenlerle tanışma toplantısı düzenledikten sonra okuldan ayrıldı.


Öğrencilere LGS sınavına iyi hazırlanıp derece yapmaları tavsiyesinde bulunan müdürümüz Gönen,”Kesinlikle heyacanlanmayın sınavı stres yapmayın. Okulda gördüğünüz konulardan sorular çıkacaktır. Sizlerden başarı bekliyorum. Sınava az kaldı  bol bol soru çözün, öğretmenlerinizle çalışın ”dedi.


İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen ,öğretmenlerle yaptığı toplantıda da “Öğrencilerimizi LGS sınavına çok iyi hazırlayın onlarla birebir  çalışma yapınız. Bu gençlerimiz geleceğimizdir.Bu sınav öğrencilerin geleceğini şekillendirmesi açısından oldukça önemli yöneticilerin ve öğretmenlerin gereken hassasiyeti göstermeleri gerekiyor. Sizlerde öğrencilerimizin başarı elde etmesi için gayret sarf ediyorsunuz. Bizler eğitimciler olarak aynı hedefe yönelen, tek gayesi çocuklarımıza iyi bir eğitim vererek onların ve ülkemizin geleceğini garanti altına almak olan insanlarız. Öğrencilerimizin iyi yetişmesi sınavdaki başarısı ilimize başarı olarak yansıyacaktır ”şeklinde konuştu. 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz