BÖLGEMİZ:
Milli Eğitim Müdürümüzden Aralık İlçesine Ziyaret

Okul Müdürleri tarafından  karşılanan Milli Eğitim müdürümüz Gönen,daha sonra öğretmenlerle tanışma toplantısı yaptı.


İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen , Alpaslan ortaokulu tarafından hazırlanan ROBOALP projesini inceledi. Proje ile ilgili bilgi alarak projeyi hazırlayanları kutlayıp başarılar diledi.

Daha sonra bu sene LGS sınavına girecek olan 8. sınıfları ziyaret etti. Öğretmenlerle tanışma toplantısı düzenledikten sonra okuldan ayrıldı.


Öğrencilere LGS sınavına iyi hazırlanıp derece yapmaları tavsiyesinde bulunan müdürümüz Gönen,”Kesinlikle heyacanlanmayın sınavı stres yapmayın. Okulda gördüğünüz konulardan sorular çıkacaktır. Sizlerden başarı bekliyorum. Sınava az kaldı  bol bol soru çözün, öğretmenlerinizle çalışın ”dedi.


İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen ,öğretmenlerle yaptığı toplantıda da “Öğrencilerimizi LGS sınavına çok iyi hazırlayın onlarla birebir  çalışma yapınız. Bu gençlerimiz geleceğimizdir.Bu sınav öğrencilerin geleceğini şekillendirmesi açısından oldukça önemli yöneticilerin ve öğretmenlerin gereken hassasiyeti göstermeleri gerekiyor. Sizlerde öğrencilerimizin başarı elde etmesi için gayret sarf ediyorsunuz. Bizler eğitimciler olarak aynı hedefe yönelen, tek gayesi çocuklarımıza iyi bir eğitim vererek onların ve ülkemizin geleceğini garanti altına almak olan insanlarız. Öğrencilerimizin iyi yetişmesi sınavdaki başarısı ilimize başarı olarak yansıyacaktır ”şeklinde konuştu. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Tanrıkulu: ‘Barışın ve Kardeşliğin Mayası...
Bir ilke imza atan TÜMKİAD, basın emekçilerini ve sanatçıları bir araya getirdi.

Haberi Oku