BÖLGEMİZ:
IĞDIR'I VE IĞDIRLILARI SEVİYORUMYaklaşan genel seçimler öncesi Iğdırlılar Derneği’ni ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Seyhan Erdoğdu, CHP'nin İstanbul 3. bölgede 11-12 çıkaracağını söyledi.

CHP'li aday Erdoğdu'yu, Iğdırlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Av. Sinan Bayat, derneğin kurucu başkanı Aydın Şavluk ve bir önceki başkanı Emirali Karaali karşıladı. Dernek merkezinde gerçekleşen ziyarete Iğdırlılar Derneği yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda da dernek üyesi de katıldı.KAPIMIZ HERKESE AÇIKTIR

Dernek Başkanı Sinan Bayat yaptığı konuşmada, ziyaretinden dolayı Erdoğdu'ya teşekkür ederek, "Biz dernek olarak yasal zeminde hizmet eden, yarışan tüm siyasi partilere kapımızı açtık. Sizden önce diğer siyasi parti temsilcilerini ağırladığımız gibi, bugün de sizi ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Dernek çatısı altında siyaset yapmasak da bizleri ziyaret eden siyasilerimize de kapımızı açıp onların ülkemiz ve bölgemiz hakkındaki görüşlerini almaktayız" dedi.
IĞDIR'I VE IĞDIRLILARI SEVİYORUM

Iğdırlılar Derneği’ni ziyaretinde kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunun altını çizen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Seyhan Erdoğdu, "Dernek Başkanı Av. Sinan Bayat'a, geçmiş başkanlara, Iğdır’dan gelen ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbeyi'ye ve katılanlara teşekkür etti. Iğdır'a gittiğini ve çok sevdiğini sözlerine ekleyen Prof. Dr. Erdoğdu, “Iğdır Türkiye'nin üç ülkeye sınır örnek bir ilidir. Bu tarafından da bakıldığında Iğdır çok önemli bir noktadadır. Şahsen Iğdır'ı ve Iğdırlıları seviyorum" dedi. Seçim çalışmalarından ve gündeme dair açıklamalar yapan Erdoğdu, herkesten olduğu gibi Iğdırlılardan da destek bekliyorum" diyerek diğer programlarına yetişmek üzere dernekten ayrıldı.

Kent Yaşam
 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Ünsal,”Western Armenia (Batı Ermenistan )...

Haberi Oku