IĞDIR REHBERİ:
Besti Aydeniz'de yıl sonu coşkusu

Iğdır Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen yıl sonu etkinliği Etkinlik çadırının açılışının yapılması, Halkoyunları gösterileri ve güzellik ve saç bakımı hizmetleri bölümünün gösterileri ile büyük beğeni topladı. 

 

BUDANUR: MESLEK OKULLARI ÇOK ÖNEMLİ       

        

 İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Ercan Budanur,”Çok güzel bir yılsonu etkinliği hazırlanmıştır. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Mesleki okullar bizim için en önemli okullarımızdandır. Bu okullarda öğrencilerimiz bir meslek sahibi oluyor. Günümüz de meslek sahibi olan insanlar daha kolay iş buluyor. Bu okulumuzda da öğrencilerimiz en iyi şekilde mesleğini öğrenmişlerdir. El emeği göz nuru ile yapılan işler taktire şayandır.”dedi.

VURAL: HER GEÇEN YIL BİR ADIM DAHA İLERİ GİDİYORUZ

Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul müdürü Suat Vural, yaptığı konuşmada “ Eylül ayı itibari ile Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı geleneksel yıl sonu etkinliğimizi bir yılı daha geride bırakarak gerçekleştiriyoruz. Bu yıl önceki yıllardan daha farklı bizim için çünkü öğrencilerimiz her geçen gün kendilerini daha çok geliştirerek bir birinden güzel tasarımlar el emeği göz nuru işlemelerle yılsonu sergimize hazırlandılar. Bugünkü etkinlikte emeği geçen tüm öğrencilerimize, öğretmen ve idareci arkadaşlarıma ayrıca bizleri yalnız bırakmayıp onurlandıran siz değerli konuklarımıza katılımınızdan dolayı teşekkür ederim””dedi.

GÖSTERİLER BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul idaresi, öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanıp sergilenen gösteriler büyük bir ilgiyle izlendi.  Okul öğrencileri 2018-2019 eğitim öğretim yıl sonu şenliğinde; el sanatları, yiyecek içecek hizmetleri, güzellik ve saç bakımı hizmetleri, grafik ve fotoğraf alanı Çocuk gelişimi gösterileri sergilendi. Etkinliğe  İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Ercan Budanur, Şube Müdürleri Cevdet Parlar,Aziz Akar,Hüseyin Kıran,Süleyman Güneş, Okul müdürü Suat Vural, Okul Müdürleri, okul öğretmenleri, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı Keny Yaşam Gazetesi

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

TUZLUCA'YI ENERJİ ŞEHRİ YAPACAĞIZ!
IĞDIR- Tuzluca'nın doğal enerji kaynakları açısından çok zengin potansiyele sahip olduğunu belirten...

Haberi Oku