BÖLGEMİZ:
Iğdır'da ağaç dikimine Belediye de katıldı
 BAŞKAN, EŞBAŞKAN VE MECLİS ÜYELERİ ALANDAYDI

   14 Kasım Mahallesi sınırları içerisinde kalan alana Iğdır Belediye çalışanları ile birlikte 934 adet fidan dikimini gerçekleştiren, Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik, “Iğdır Belediyesi olarak doğaya, yeşile büyük önem veriyoruz dedi.


 Eş Başkanlar, Daha yeşil, daha güzel bir Iğdır’da yaşamak hepimizin ortak arzusu. Bu hedef doğrultusunda Iğdır Belediyesi olarak yeşil alanlarımızın ve park alanlarımızın sayılarını arttırıyoruz.
  ÇÖPLÜKTÜ YEMYEŞİL BİR ALAN OLACAK
Bugün de daha yeşil bir doğa ve Iğdır için Meclis üyelerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte 934 adet fidanı 14 Kasım Mahallemizde toprak ile buluşturduk. Meclis üyelerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte toprakla buluşturduğumuz fidanların bakımı ve korunması Iğdır Belediyesi tarafından yapılacak. İnşallah şuanda boş olan bu alan,10 yıl sonra içerisinde diktiğimiz bu fidanların boy verdiği yemyeşil bir alan olacak” ifadelerini kullandı.


Iğdır Belediyesi Park ve Bahçeler birim müdürü Emrah Uca, bu alan daha önce çöp dökülen bir yerdi, bizde burasını ve başka yerleri ağaçlandırmak için çalışıyoruz. Cadde, sokak ve yol kenarlarında, ağaçlandırma çalışmalarımız mevsim şartları göz ününe alınarak devam edecek dedi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

TUZLUCA IĞDIR KARAYOLUNDA TRAFİK KAZASI
Ali severli’nin kullandığı 76.AZ 416 plakalı araç Tuzluca dan ığdır’a giderken ön lastiğin patlaması...

Haberi Oku