BÖLGEMİZ:
İl Milli Eğitim Müdüründen okul ziyareti

Gönen, sınıfları da gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Burada öğrencilere hitap eden Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, "Milli Eğitim Kurumu olarak sizin başarınız ve yarınlara daha iyi hazırlanmanız daha iyi bir geleceğe sahip olmanız için sürekli bir gayret içindeyiz. Daha güzel bir gelecek için okul size bu ortamı sağlarken sizin de daha çok çalışıp yarınlara daha iyi hazırlanmanız gerekir. Kendini ifade etmenin en iyi yolu bol kitap okumaktır sizlerden isteyim bolca kitap okuyun " diye konuştu.

Sınıfları gezen Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, daha sonra öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya geldi.

 Burada öğretmenlerle sohbet eden ve görüş, önerilerini dinleyen Hakan Gönen, "Bizim hedefimiz kurumsal olarak işleyişi oturtmak ve bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Bu hedef doğrultusunda bu yıl önemli dönüşümler yapıldı. Milli Eğitim camiası büyük bir camia ve bu camianın her ferdi bizim için önemlidir, değerlidir." ifadelerini kullandı. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

IĞDIR’DAN DEPREM BÖLGESİNE ASKER VE GÖNÜLÜLLER...
Iğdır’dan deprem bölgesine 55 jandarma aram kurtarma ekibi ile 40 Afad gönüllüsü aram kurtarma ekibi...

Haberi Oku