BÖLGEMİZ:
İYİ Parti Lideri Meral Akşener Iğdır'da

 

Akşener Iğdır ziyareti kapsamında kent merkezinde esnafları ziyaret ederek onların sorunlarını, taleplerini dinledi.Ardından Melekli Beldesine giderek orada da bir kahvede oturarak  vatandaş ve çiftçilerin derdini dinledi. 

 

DERTLER VE TALEPLER DİNLENDİ

 

İYİ Parti Lideri Meral Akşener'e ığdır’da yaptığı ziyaretlerde vatandaşlar tarım ve hayvancılık konusunda yaşadıkları sorunları ve çözüm önerilerini dile getirirdi. Yeni Caddede esnaf ziyareti yapan İYİ Parti Lideri Akşener, büyük bir kalabalıkla karşılandı. Akşener’in geldiğini gören Iğdırlılar, dertlerini ve taleplerini anlatmak için bir biriyle yarıştı. fotoğraf çektirdi.Bir vatandaş Akşener’i hanımıyla görüştürdü .Bayan akşama makarna yemeği söyledi.Geçinemediklerini dile getirdiler.

           

 

“BU ASGARİ ÜCRET İLE NASIL GEÇİNECEKSİNİZ?”

 

İYİ Parti Iğdır İl Başkanı Fuat Ata Merkez ilçe başkanı Sadık Uca ve partililerinde eşlik ettiği ve program çerçevesinde birçok işyerini ziyaret etti. Vatandaşlar ve esnaf  Akşener’e, yoğun ilgi gösterdi. Esnaf ve vatandaşlar geçinemediklerini belirterek dolar düşüyor fiyatlar kalkıyor ne yapacağız bilmiyoruz. Kuraklık pandemi bizleri bitirdi dediler. Bir iş yeri çalışanı da işler iyi değince  Akşener ,sevindiğini belirterek evli olup olmadığını sordu.gençte nişanlı olduğunu ileride evleneceklerini belirtince Akşener  bu asgari ücretle nasıl geçineceksiniz sorusu yöneltti.


 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri”Biz yola çıktık”...
Biz yola çıktık, Bize katılın ! Sloganı ile yola çıkan Kılıçdaroglu gönüllüleri kurucusu aynı zamanda...

Haberi Oku