BÖLGEMİZ:
Kuaför ve Berberler: ‘Yüzde 40 Zam' Yapmadan 3 ay önceki fiyatla hizmet veriyor

İşlerinin yoğun olduğunu söyleyen işletmeciler haftalar sonra işbaşı yaptıkları için mutlu olduklarını da belirterek vatandaşlar mağdur olmasın diye zam yapmadıkların 3 ay önceki fiyatla çalıştıklarını söylediler.

Basında yer alan ‘fiyatlara yüzde 40 zam yapılacağı iddiasına ise artan maliyete rağmen Iğdır’lı bay ve bayan Kuaförler ortak karar alarak zam yapmadıklarını belirttiler.

Bayan kuaför Aynure Arslan “Uzun bir aradan sonra yeniden işyerimizi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimizi dezenfekten ile karşılıyor hijyen kuralları içinde maske ve koruyucu eldiven takarak müşterilerin saçlarını yapıyoruz.Vatandaşımız zor durumda maliyet artışına rağmen zam yapmadık 3 ay önceki fiyatla hizmet veriyoruz”dedi.

İş yeri sahipleri, Bizler kurallar çerçevesinde haraket ediyoruz tüm hijyenik kurallara uyuyoruz tek kullanımlık malzemeler kullanıyoruz. Müşterilerimizi dezenfekte ettikten sonra sosyal masefe kurallarına uyarak traş ediyoruz. “dediler.

Müşteriler ise, Uzun zaman geçti kuaföre gidemedik. Bayanlar olarak çok zor geçti artık açıldı. Gönül rahatlığı ile hijyenik bir ortamda saçımızı yaptırabiliyoruz. Zam yapmamaları da sevindirici eski fiyattan hizmet veriyorlar yapsalar gelemezdik.”dediler.

Erkekler,’ise, Uzun zamandır traş olamadık saçlar uzadı.Sonunda traş olduk. Umut ediyoruz ki bu virüsten ülkemiz çabuk kurtulur. “ şeklinde konuştular. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri”Biz yola çıktık”...
Biz yola çıktık, Bize katılın ! Sloganı ile yola çıkan Kılıçdaroglu gönüllüleri kurucusu aynı zamanda...

Haberi Oku