BÖLGEMİZ:
Milli Eğitim Bakan Danışmanı Erhan Angın, Iğdır'da

 Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, köy öğretmenlerinin moral ve motivasyonlarını yükseltmek, yapılan çalışmaları yerinde görmek, talep, ihtiyaç ve sorunları tespit etmek amacıyla gönderdiği Danışmanı Erhan Angın Iğdır'a geldi.

Milli Eğitim Bakan Danışmanı Erhan Angın, Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ile birlikte Merkez Küllük köyü ilkokulu ile Tuzluca ilçesi Pirli İlkokulu'nu ziyaret etti.

 Öğretmen, ve İdareciler tarafından karşılanan MEB Danışmanı Angın ve İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,okulları gezdiler..

Okullarda incelemelerde bulunan MEB Danışmanı Angın ve İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,idareci ve  öğretmenlerle sohbet ettiler.

 MEB Danışmanı Angın ve İl Milli Eğitim Müdürü Gönen,Merkez Küllük ve Tuzluca ilçesine bağlı  Pirli ilkokulun da görev yapan öğretmenleri, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ile telefonla görüntülü görüştürdü. Köy öğretmenleri, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Selçuk'u karşısında görünce sevinci ve şaşkınlığı bir arada yaşadı. Köy öğretmenleri ile bir süre sohbet eden Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Selçuk, köy öğretmenlerine bir istek ve taleplerinin olup olmadığını sordu. Köy öğretmenlerine yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Selçuk, köy öğretmenlerine başarılar diledi.

Daha sonra Iğdır Bilim Sanat Merkezini ziyaret eden MEB Danışmanı Angın ve İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,burada kurulan EBA destek merkezinde incelemelerde bulunarak bilgi alıp öğrencilerle sohbet ettiler.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri”Biz yola çıktık”...
Biz yola çıktık, Bize katılın ! Sloganı ile yola çıkan Kılıçdaroglu gönüllüleri kurucusu aynı zamanda...

Haberi Oku