BÖLGEMİZ:
Milli Eğitim Müdürü, köy okullarını ziyaret etti

Beraberinde Şube Müdürü Hüseyin Kıran, ve Aralık İlçe Milli Eğitim Müdürü  Nesim Göksu  ile köy okullarını ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü M. Murat Aydoğdu, sınıfları tek tek gezerek sıkıntıları ve okul hakkında bilgi aldı.


 

Öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet eden Aydoğdu ,” Göreve başladığı  günden bugüne kadar merkez ve bağlı köylerdeki okulları devamlı ziyaret ettiğini belirterek, idarecilerin sorunlarını dinlediğini ve ortak çözüm için birlikte çalışma yürüttüklerini söyledi.

 Eğitim ve öğretimde başarıyı arttırmak için okulları yakından takip ettiklerini belirten Aydoğdu, "Eğitimde aksayan yönleri gidermek bizim öncelikli işimizdir. Bugün yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri olmadı. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler aldık. Okulları dolaşıp eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır vaziyette yetiştirmiş oluruz. İmkanlar dahilinde tüm sorunları çözmeye çalışacağız" dedi.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kars - Ardahan - Iğdır Maltepe’ye hazırlanıyor
16-19 Aralık tarihleri arası Maltepe Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek olan Kars- Ardahan - Iğdır...

Haberi Oku