BÖLGEMİZ:
Serdar Ünsal'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür

 Ünsal, “Bugün Ermeni Diasporası her alanda yalanlarla dünyayı kandırıyor. Bunun için de Türkiye’de güçlü bir diaspora kurulması gerekiyordu. Sayın Cumhurbaşkanımızın Bu konuda eksikliği görerek ve Ermenistan’ın yalan iftiralarına cevap verecek, mücadele edecek bir sivil bağımsız kurumun yaratılması talimatı bizleri sevindirmiş mutlu etmiştir.
Ermeni yalanlarına karşı Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri Federasyonu olarak her alanda tepkimizi göstermişiz. Bundan sonrada göstermeye devam edeceğiz.yeni Kurulacak olan oluşuma her türlü desteyi vereceğiz.”şeklinde konuştu.
Türkiye ve Azerbaycan’ın Ermeni yalanlarına karşı ortak bir oluşum yaparak mücadele etmeli diyen Serdar Ünsal, “Sözde Ermeni soykırımı yalanını tarihi belgelerle, yaşayanların anlatımıyla çürütmenin zamanı gelmiştir. Yeni yetişen gençlerimize halkımıza her alanda Ermenilerin Türklere yaptığı soykırımları anlatmalıyız. Bu konuda yazılan kitaplar çeşitli dillere çevrilerek Avrupa ve ABD ülkelerinde dağıtılmalı. Tarihi gerçekler gün yüzüne çıkarılmalıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bir daha teşekkür ediyoruz “dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Karakoyunlu'dan 'Göy Mescit'...
Tarihi bir gezide açıklama yapan İSTAD Başkanı Sefer Karakoyunlu, Türkiye ile Ermenistan arasındaki normalleşmeye...

Haberi Oku