DERNEĞİMİZ:
Iğdırlılar Derneği Bir İlke Daha İmza Attı

 Küresel salgın korona virüs ile mücadele süresince en çok yıpranan ve yorulanlar arasında yer alan sağlık çalışanlarına teşekkür etmek ve onlara bu zorlu süreçte destek olmak amacıyla harekete geçen Küçükçekmece Sefaköy’de yer alan Iğdırlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği, 300 hastane çalışanına pijama takımı hediye etti. Iğdırlılar Derneği Başkanı Celal Karaali ve Başkan Yardımcısı Turgut Atabey, Küçükçekmece’de yer alan Kanuni Sultan Süleyman hastanesine giderek, hastanenin idari müdürü ve aynı zamanda Dernek başkan yardımcısı olan Dr. Perihan Abay’ı ziyaret etti. Ziyaretin ardından ise sağlık personelleri için getirdikleri pijama takımlarını hastane yönetimine teslim ettiler.

KARAALİ: ZOR GÜNLERDEN GEÇİYORUZ

Dernek Yönetim Kurulu üyesi ve başkan yardımcısı (iş insanı) Ata Kırhan’ın Hastahane personeline verilmek üzere hazırladığı ancak randevu günü bir yakınını koronadan kaybetmesi nedeniyle katılamadığını söyleyen dernek başkanı Celal Karaali, ‘’Öncelikle Ata arkadaşımıza başsağlığı diliyorum ve onun adınada bu hediyeleri sizlere teslim ediyorum. Şunu çok iyi biliyoruz ki, şu hastalık nedeniyle çok  zor günlerden geçiyoruz. Siz sağlık çalışanlarıda kendi hayatınızı dahi riske ederek toplumun sağlığı için verdğiniz bu üstün mücadelede sizlere çam sakızı çoban armağanı bir hediyemiz olsun istedik” dedi.

ABAY: DERNEĞİMİZ BİR KEZ DAHA FARKINI GÖSTERDİ

Hastahane müdürü ve aynı zamanda Derneğin başkan yardımcısı olan Dr. Perihan Abay da yaptığı teşekkür konuşmasında, ‘’İçinde ve yönetiminde olduğum Iğdırlılar Derneği yine farkını ortaya koydu ve ben bir kez daha gurur duydum. Başkanımıza, başkan yardımcısına ve Ata beye çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞHEKİM DE UNUTULMADI

Karaali ve Atabey, daha sonra Hastahane Başhekimi Ali Kocataş’ı makamında ziyaret ederek, ziyaret sebepleri hakkında kısa bir bilgi vererek, Iğdırlılar olarak bu zor zamanda sağlık personellerine moral desteği vermek için geldiklerini söylediler. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kocataş ise, toplum sağlığı adına ellerinden ne geliyorsa yaptıklarını anlatarak, ‘’İmkanlarımız ölçüsünde hizmet ediyoruz. Bu tür ziyaretlerde bizlere manevi destek oluyor teşekkür ediyorum’’ dedi.

Kent Yaşam Haber Merkezi 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Iğdırlılar Çevre ve Babalar Günü temasıyla...
2010 yılında kurulan ve merkezi Küçükçekmece Sefaköy’de bulunan Iğdırlılar Derneği, Cafer Yıldırım’ın...

Haberi Oku