DERNEĞİMİZ:
VALİMİZİN EŞİ SEMA ÜNLÜ OKUMA GÜNÜNE KATILDI
 

Öğrencilerle kitaplar hakkında sohbet eden Sema Ünlü, okumanın önemi hakkındaki görüşlerini dile getirerek şunları ifade etti: ”İlimizdeki bütün öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığını aşılamaya çalışıyoruz. Onlarında dikkatini çekmek için hep birlikte kitap okuyoruz. Çünkü okuyarak dünyayı tanır, toplumda prestij edinir, geçmişimizi gelecek nesillere aktarır ve geleceğimizi şekillendiririz. İnanıyorum ki bugün okumaya başlayan çocuklar, yarın yazacaklar, yeni eserler ortaya koyacaklar ve yazdıklarıyla başkalarının aydınlanmasına vesile olacaklar. Ebeveynlerimizin de belirli saatlerde çocuklarımızla kitap okuyup, çıkarımlarda bulunması bu bilincin evlatlarımıza yerleşmesinde büyük fayda sağlayacaktır.''


              Sema Ünlü, okuma saatinin ardından öğrencilerimize çeşitli armağanlar vererek onlardan düzenli olarak kitap okumalarını istedi.

 

            Okul Müdürü Ercan  Bilen’de” Okulumuz  2F sınıfı öğretmeni Hatice Uğur Türk ün daveti üzerine Velilerimizle birlikte kitap okuma saati etkinliğine vakit ayırıp gelerek bizleri onurlandıran mutlu eden sayın valimizin saygıdeğer eşi Sema Hanım ve sayın vali yardımcılarımızın eşlerine çok çok teşekkür ediyoruz.”dedi.


                   Okuma etkinliğine Milli Eğitim Şube Müdürü Sedat Bilir ,okulmüdürü Ercan Bilen, yardımcısı Savaş Erol’da katıldı..

Etkinlik, çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Iğdırlılar derneğinde bayram kutlaması
Sefaköy Iğdırlılar Derneği’nde Ramazan Bayramı sıcak bir buluşmayla kutlandı.

Haberi Oku